Меню Закрыть

Продукція

Precision Planting, LLC — провідний постачальник практичних та ефективних прецизійних технологій, які допомагають фермерам кожен сезон. Заснована в Центральному Іллінойсі, Precision Planting зосереджується на розробці інтелектуальних продуктів, які покращують посадку, застосування рідини та операції з збирання врожаю на фермах по всьому світу. Компанія також добре відома своїм унікальним і перевіреним підходом до вирішення поточних агрономічних проблем, з якими стикаються фермери, і надає практичні освітні ресурси для поліпшення.

Trimble — це глобальні технології позиціонування, моделювання, підключення та аналізу даних дозволяють клієнтам підвищити продуктивність, якість, безпеку та стабільність. Від цільових продуктів до рішень життєвого циклу підприємства, програмне забезпечення, апаратні засоби та послуги Trimble перетворюють такі галузі, як сільське господарство, будівництво, геопросторові та транспортні та логістичні послуги.

Компанія Trimble створила унікальні рішення, які допомагають Нашим клієнтам розвивати свій бізнес.

360 Yield Center — це команда фермерів, агрономів і інженерів, які розробляють рішення, які допоможуть вам отримати більше від менших витрат.

360 Yield Center, заснований Греггом Саудером, почався з питання — Як ми можемо запобігти негативному сезонному впливу природи  на ферму? Після посухи 2012 року, спричиненої найгіршим сезоном в історії сімейної ферми Sauder, Грегг запустив 360 Yield Center. Він вирішив облаштувати свою ферму і ферми по Середньому Заходу, з інструментами та ресурсами, необхідними для максимальної ефективності кожного сезону.